Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
med@entc.com.ua
ISSN 2519-478X (Print)
Журнал «ScienceRise: Medical Science» почав видаватися з
травня 2016 року.
З 2016 року журнал був включений до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних досліджень.
У 2017 журнал включений в DOAJ, WorldCat, Index Copernicus Journals Master List.
У 2019 журнал був включений в «Перелік наукових фахових видань України» (категорія «Б») (наказ МОН України № 612 від 07.05.2019) зі спеціальностей: 221 – Стоматологія, 222 – Медицина, 224 – Технології медичної діагностики та лікування, 225 – Медична психологія, 228 – Педіатрія.
У 2021 журнал включений в EuroPub, EBSCOhost та ін., індексація журнала постійно поновлюється новими базами даних. Також з 2021 року видавець журналу став членом комітету з етики наукових публікацій (СOPE).
Ми пишаємося нашими авторами! Ми працюємо заради вас!
Метою журналу «ScienceRise: Medical Science» є публікація високоякісних статей з усіх аспектів фундаментальних та клінічних досліджень у всіх галузях медицини, з акцентом на питання, що представляють світовий інтерес, досягнення в галузі медицини та наукових досліджень. Також до журналу «ScienceRise: Medical Science» приймаються дослідження, пов'язані з міждисциплінарними медичними галузями, в рамках загального підходу, який об'єднає клінічні дослідження з доклінічною роботою, присвяченою відкриттю нових механізмів лікування.
Журнал «ScienceRise: Medical Science» в першу чергу публікує оригінальні дослідження та клінічні випадки, але також до публікації приймаються якісні літературні огляди та метааналізи. В журналі не публікуються короткі повідомлення, короткі огляди, звіти та повідомлення.
– Всі рукописи спочатку розглядаються редакторами, на предмет оцінки їх відповідності тематиці і вимогам журналу.
– Після рішення редакторів представлені рукописи направляються як мінімум двом зовнішнім експертам, працюючим у відповідній області. Рукопис проходить подвійне сліпе рецензування: ні автори, ні рецензенти не знають один одного.
– Коментарі рецензентів передаються авторам разом з можливою рекомендацією до перегляду рукопису. Редактор повідомляє авторам, чи прийнято рукопис таким, що не вимагає перегляду, або авторам надається можливість переробити рукопис і представити його знову, або ж рукопис відхиляється.
(Детальніше...)
– Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
– Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.