Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
+38 (099) 714-27-95
med@entc.com.ua
ISSN 2519-4798 (Online)
ISSN 2519-478X (Print)
Image

НАША ІСТОРІЯ

Журнал «ScienceRise: Medical Science» почав видаватися з травня
2016 року.
З 2016 року журнал був включений до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних досліджень.
У 2017 журнал включений в DOAJ, WorldCat, Index Copernicus Journals Master List.
У 2019 журнал був включений в «Перелік наукових фахових видань України» (категорія «Б») (наказ МОН України № 612 від 07.05.2019) зі спеціальностей: 221 – Стоматологія, 222 – Медицина, 224 – Технології медичної діагностики та лікування, 225 – Медична психологія, 228 – Педіатрія.
У 2021 журнал включений в EuroPub, EBSCOhost та ін., індексація журнала постійно поновлюється новими базами даних. Також з 2021 року видавець журналу став членом комітету з етики наукових публікацій (СOPE).

Ми пишаємося нашими авторами! Ми працюємо заради вас!

МЕТА ЖУРНАЛУ

Журнал «ScienceRise: Medical Science» в першу чергу публікує оригінальні дослідження та клінічні випадки, але також до публікації приймаються якісні літературні огляди та метааналізи.  В журналі не публікуються короткі повідомлення, короткі огляди, звіти та повідомлення.
Тематика журналу охоплює напрямки досліджень, присвячених технологіям лікування, зокрема за умов, коли можливості прийняття рішень щодо стратегії лікування обмежені недостатньою вибіркою діагностичних даних, умов для проведення тривалих досліджень хронічних процесів, відсутністю умов, які б дозволяли отримувати достатній обсяг виборки даних для визначення адекватної та ефективної стратегії лікування. Розглядаються також пов’язані проблеми діагностики.

РУБРИКИ ЖУРНАЛУ

До публікації в журналі приймаються статті з наступних спеціальностей:
  • 221 – Стоматологія
  • 222 – Медицина
  • 224 – Технології медичної діагностики та лікування
  • 225 – Медична психологія
  • 228 – Педіатрія

ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Журнал «ScienceRise: Medical Science» практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

0

ВЧЕНИХ, ЯКІ ОПУБЛІКУВАЛИСЯ В ЖУРНАЛІ

0

СТАТЕЙ ЗА ЧАС ІСНУВАННЯ ЖУРНАЛУ

0

БАЗ, СИСТЕМ І РЕПОЗИТОРІЙ, В ЯКИХ ІНДЕКСУЄТЬСЯ ЖУРНАЛ

0

БІБЛІОТЕК, В ЯКІ ВХОДИТЬ ЖУРНАЛ

0

ПЕРЕГЛЯДІВ АРХІВУ 2022

0

ВІДСОТОК ВІДМОВ

0
дні

СЕРЕДНІЙ ЧАС ПУБЛІКАЦІЇ

0
країн

ГЕОГРАФІЯ ПОДАНЬ

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ У МЕДИЦИНІ -
ЦЕ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ!


Рецензування

Редакція журналу «ScienceRise: Medical Science» практикує подвійне сліпе рецензування.

Цей процес передбачає наступне:

– Всі рукописи спочатку розглядаються редакторами, на предмет оцінки їх відповідності тематиці і вимогам журналу.

– Після рішення редакторів представлені рукописи направляються як мінімум двом зовнішнім експертам, працюючим у відповідній області. Рукопис проходить подвійне сліпе рецензування: ні автори, ні рецензенти не знають один одного.

– Коментарі рецензентів передаються авторам разом з можливою рекомендацією до перегляду рукопису. Редактор повідомляє авторам, чи прийнято рукопис таким, що не вимагає перегляду, або авторам надається можливість переробити рукопис і представити його знову, або ж рукопис відхиляється.
(Детальніше...)


Авторські права

Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:

– Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.

– Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.


Конфіденційність

Редакція журналу «ScienceRise: Medical Science» дуже пильно слідкує за збереженням конфіденційності всієї інформації, яка поступає до редакції і не є ще опублікованою.

Основні засади, якими керується наша редакція:
– Всі рецензенти підтверджують збереження конфіденційності інформації, з якою вони працюють, до опублікування статті.

– Якщо рецензенту потрібна допомога або консультація експертів з іншої предметної області, то рецензенти повідомляють таку інформацію до редакції та отримують дозвіл на консультацію.

– Інформація, яку автори подають до редакції, не передається третім особам.

– Вся особиста інформація (телефони та адреси), яку надають автори до редакції, використовується лише в редакції та не передається третім особам.


Архівування

Цей журнал використовує систему LOCKSS для розподіленого архівного зберігання опублікованого змісту в численних бібліотеках та інформаційних центрах. Бібліотеки - учасниці проекту LOCKSS гарантують довготермінове зберігання вичерпних архівів журналу та автоматичне відновлення пошкодженої інформації.
Детальніше...
Image

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (099) 714-27-95
+38 (093) 973-05-48
+38 (096) 645-23-68 

med@entc.com.ua
Image
Image
Image